Wie zijn we?

Wie zijn de krachten achter Global Solar?

Als onderdeel van Global Gates (een montagebedrijf met jarenlange ervaring) beschikt Global Solar over de knowhow en het vakmanschap om uw project zorgeloos tot een goed einde te brengen! We hebben een dynamisch team met energie adviseurs, administratieve collega’s en ervaren gecertificeerde installateurs.

Als Global Gates zijn we sinds 2017 in de Benelux en Frankrijk een veelgevraagde partij als plaatser van brandwerende industriële poorten. Sporadisch plaatsten we ook zonne-energie installaties. Toen in 2022 de groene energie in een stroomversnelling kwam, deed de vraag naar installaties dat ook. Toen hebben we zustertak Global Solar opgericht en zijn we uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf dat actief is over heel België.

Managing team

Global Solar wordt geleid door Bob en Tessy.  Zij staan samen met hun team in voor het dagelijks reilen en zeilen van het bedrijf. In de kantoren in Antwerpen zorgen zij voor de vlekkeloze afhandeling van uw installatie. Zij sturen het salesteam en de monteurs aan om uw panelen, omvormer en batterij in no-time te plaatsen. 

Bob
Zaakvoerder

bob@globalsolar.be

+32 472 28 24 85

Tessy
Adminstratief en financieel verantwoordelijke

tessy@globalsolar.be

+32 472 28 24 83

Gunter
Inkoopmanager

gunter@globalsolar.be

 

Jana
Verantwoordelijke planning

planning@globalsolar.be

+32 471 95 10 13

Pol
Stockmanager

Ons salesteam

Ons salesteam is dagelijks op pad om u de beste service aan te bieden. Hier maak je kennis met de meest betrouwbare en deskundige zonnepanelen verkopers in de branche. Of je nu op zoek bent naar advies, offertes, of gewoon meer informatie over zonne-energie, onze aanbevolen verkopers staan klaar om je te assisteren. Ontdek hoe zij jou kunnen helpen bij het opwekken van schone, duurzame energie en het besparen op je energierekening.

.

Wendy

wendy@globalsolar.be

+32 479 48 06 48

Danny

danny@globalsolar.be

+32 471 57 73 43

Nick

nick@globalsolar.be

+32 483 44 25 63

 

Rémi

remi@globalsolar.be

+32 478 79 39 49

Thomas

thomas@globalsolar.be

+32 472 82 72 06

Joeri

joeri@globalsolar.be

+32 489 37 75 70

Kevin

kevin@globalsolar.be

+32 472 39 24 33

Gunnar

gunnar@globalsolar.be

+32 493 68 68 39

Olivier

olivier@globalsolar.be

+32 499 53 95 98

Robi

Robi@globalsolar.be

+32 493 66 79 85

Kevin

kevin.s@globalsolar.be

+32 475 92 27 27

Onze monteurs

De juiste monteur kan het verschil maken in het succes van jouw zonne-energieproject. Hier stellen we je voor aan bekwame en toegewijde monteurs die je kunnen helpen bij de installatie, onderhoud en optimalisatie van je zonnepaneelsysteem. Ontdek hoe deze professionals je kunnen begeleiden bij het opwekken van schone, duurzame energie en zorgvuldig kunnen zorgen voor jouw investering. Kies voor deskundigheid en betrouwbaarheid. Leer meer over onze aanbevolen monteurs en bereid je voor op een soepele en efficiënte zonne-energie-ervaring.

Jason
Hoofdmonteur

jason@globalsolar.be

+32 498 74 34 57

Mylan

Seppe

Dirk

Stef

Onze elektriciens

Wij presenteren met trots een selectie van ervaren en betrouwbare elektriciens. Deze vakmensen staan klaar om je te ondersteunen bij het veilig en efficiënt oplossen van al je elektrische behoeften. Ontdek hier meer over hun expertise, diensten en toewijding aan kwaliteit

Diaz

Steven

Kenny

Onze partners

Global Gates werkt samen met drie vaste partners voor alle elektriciteitswerken die uw installatie aanbelangen. Bij Horemans Elektro, DK Technics en VHES wordt alles met de meeste zorg tot in de puntjes afgewerkt. Lifepowr is onze partner om uw FlexiO systeem tot in het kleinste detail in te stellen naar uw behoefte.

Vraag nu vrijblijvend je gedetailleerde offerte aan!

Kantooruren

maandag - vrijdag: 09:00 - 17:00

Bedrijfsinfo

BTW-NR:
BE0684.549.289

Locatie

Maatschappelijke zetel:
Global Gates

De vis 24,
2930 Brasschaat

Kantoor & magazijn
Global Solar
Noorderlaan 109, 2030 Antwerpen

Contact

+32 472 28 24 85

info@globalsolar.be